مشخصات فردی و زندگینامه
نام:غلامعلى
نام خانوادگی:صفائی بوشهری
پست الکترونیک:info@meraj-bushehr.com
آدرس وب سایت:http://www.meraj-bushehr.com
نخصص ها:فقه و اصول ، علوم قرآنی ، تبلیغ

زندگی نامه

بنده در سال 1338 در بوشهر به دنیا آمدم. پدر و مادری مهربان و متدین متکفل تربیت بنده بودند که با تمام تلاش به این مهم پرداختند و هم اینک در جوار حق آرمیده اند. دوران ابتدائی در مدرسه باقرى، دبیرستان در دبیرستان سعادت سپری کردم. از کودکی با حضور در مسجد و آشنائی با مبانی دین و ولایت خاندان پیامر علیهم السلام بافت روحی مذهبی در وجودم شکل گرفت به همین جهت در تمامی مراسم در مسجد حضور فعال داشتم و با شکل گیری شکوهمند انقلاب اسلامی به فعالیتهای انقلابی از قبیل تشکیل گروه مطالعه و آموزش و پخش اعلامیه های حضرت امام ره نوارهای سخنرانیهای ایشان ، ایجاد نمایشگاه کتاب و عکس و همراهی با نیروهای انقلابی اصیل به رهبری روحانیت و شکل دهی به راهپیمائیها پرداختم و بعد از پیروزی انقلاب با خدمت در جهاد سازندگی و اندکی در کمیته انقلاب اسلامی توفیق داشتم و به تشخص نیاز انقلاب و منطقه و علاقه وافری که به تحصیل در حوزه داشتم در سال 1361 به قم و تحصیل مشغل شده ام.

 با جدیت و تلاش وافر به تحصیل پرداختم و با دقت به این مهم مشغول شدم به طوری که در سال سوم دعوت به تدریس شدم و تا کنون به این موهبت الهی اشتغال داشته و در همه سطوح تدریس کرده ام. قریب به هفده سال در مدارس سپس در مدرسه دارالشفاء به آموزش معارف و علوم اسلامی مشغولم. متأهل و دارای دو دختر و یک پسر می‌باشم . با آشنائی با اساتید بزرگ معارف و اخلاق اسلامی به مبانی اصیل عرفانی و اخلاقی پرداختم و از اساتید عالی مقام حوزه علمیه حظ وافر بردم. سالها تدریس ادبیات ، اصول و فقه داشته و دروس اخلاق و صحیفه سجادیه در مدارس، مرکز تربیت مدرس حوزه و منزل از دیگر توفیقات اینجانب است.

پس از چندی از طرف دفتر تدوین و نشر متون حوزه جهت تالیف کتب آموزشی حوزه دعوت به همکاری شده و کتب آموزشی حوزه مثل آموزش صرف ، بدایه النحو ، نهایه النحو ،مغنى  الادیب و طراحی جدید آموزش ادبیات عرب را آغاز و به سرانجام رساندم . هم اینک مشغول تدریس خارج اصول و معارف اخلاقی و صحیفه سجادیه می‌باشم خداوند همه ما را عاقبت به خیر نماید.